JÍDELNÍČEK A NÁKUPNÍ SEZNAM

Program Nutrits vám poskytuje zdravé a pestré jídelníčky na celý týden včetně nákupního seznamu a receptů. Jídelníčky jsou individuálně přizpůsobené vašemu tělu a životní situaci. To znamená, že zohledňujeme energetické potřeby vašeho těla (vypočítané na základě bazálního metabolismu), intenzitu vaší práce a čas, který věnujete pohybu. Nutrits není dietou, neobsahuje žádné doplňky stravy nebo náhrady za pestrou stravu, naopak vás učí, jak jíst zdravě bez toho, aniž byste museli trpět hladem.

TYPY JÍDELNÍČKŮ

Níže naleznete informace o různých skupinách jídelníčků, ze kterých si můžete vybrat (bez dalších poplatků). Jsou to například vegan, vegetariánský, bezlepkový, laktózová intolerance, diabetes, bohatý na bílkoviny a další. Na každém z těchto jídelníčků je 6 jídel za den: 3 hlavní jídla a 3 svačiny. S Nutrits můžete hubnout, nebo naopak přibývat na váze tím správným zdravým způsobem. Díky našemu programu je možné zhubnout půl až jedno kilo za týden. Každý týden vám pošleme nový týdenní jídelníček na míru.

NAŠE TIPY

Naše tipy vám pomohou dosáhnout zaručeného výsledku v hubnutí až do 1 kg za týden. Jak již bylo výše řečeno, Nutrits není dieta, neobsahuje žádné doplňky stravy ani náhrady za pestrou stravu, ale vede vás ke zdravým stravovacím návykům, které vyhovují vašemu tělu, a které bude snadné udržet si po celý život. Budete se stravovat chutně, zodpovědně a pravidelně 6x za den. Po každých 2,5 hodinách najdete v jídelníčku způsoby přípravy pokrmů a recepty. Doporučujeme vám více pohybu, práci na zahradě a pokud to jen trochu jde, tak dát přednost chůzi před autem. Pro lepší vylučování odpadních látek z těla doporučujeme vypít minimálně 2l tekutin denně. Důležitou součástí zdravého životního stylu je také pohyb 2 až 3 hodiny týdně a k tomu neodmyslitelný dostatečný odpočinek a regenerace. Také noční spánek po dobu minimálně 8 hodin hraje v celém procesu důležitou roli. Zjednodušeně řečeno s programem Nutrits položíte základy pro zodpovědné hubnutí až do 1 kg za týden!

CENA

1 TÝDEN

700
  •  

3 TÝDNY

1600
  •  

6 TÝDNŮ

2100
  •  
Novinka

Osobní profil

Zde prosím vyplňte své osobní údaje, abychom mohli vypočítat vaši energetickou potřebu. Ve spodní části formuláře si jídelníček můžete objednat. Jakmile obdržíme platbu, pošleme vám během následujících 24 hodin váš jídelníček na 7 dnů včetně receptů a nákupního seznamu. Každý týden pak budete do svého mailu dostávat nový jídelníček.